This post is also available in: de it nl sv

Gerçek Hesap Açılışı İçin Gerekenler

Kişisel gizliliğiniz EuroFX ile güvende.

Kişisel gizliliğiniz EuroFX ile güvende.

EuroFX’te işlem yapabilmek için isim soyisim telefon ve email adresiniz ile gerçek hesap açılış başvurusu yapmanız gerekmektedir sonrasında gerçek hesap açılışı yapabilmek için kimlik bilgileriniz gerekmektedir. Anapara ve kar bakiyenizi çekebilmeniz için vereceğiniz banka hesabı size ait olmalıdır. Kimlik bilgileriniz üçüncü taraflarla paylaşılmamaktadır. EuroFX olarak en önemli önceliklerimizden biri yatırımcılarımızın kişisel bilgilerinin saklanması ve güvence altına alınmasıdır. Bu nedenle üstün teknoloji altyapımızla bilgileriniz kurum çalışları dahil hiç bir üçüncü kişi ile paylaşılmamaktadır.

 
poll
 

Neden Bu Bilgileri Talep Ediyoruz?

Kimlik bilgilerinizi ve yatırmak istediğiniz ana parayı transfer ettikten kayıt olduğunuz ve sisteme tanımlanacak olan mail adresinize şifre bilgileriniz gönderilecektir. Gerçek hesap açılışınızın ardından kısa bir süre sonra yatırım uzmanlarımız sizi arayacak ve platform ve temel piyasa eğitimi alacaksınız. 
Markamız müşterilerinden hesap açılışları ve site ziyaretlerinde kişisel iletişim bilgilerini ve e-mail adreslerini paylaşmasını talep eder. Bu bilgiler yatırımcıları fırsatlarımızdan haberdar etmek, hesap açılışı sonrası aktif desteğimizi sürekli ve kesintisiz olarak devam ettirebilmek için talep edilmektedir. İlgili bilgiler teknolojik altyapımızda kaydedilerek, sadece gerekli kurum çalışanlarının sınırlı bir takip etme potansiyeli ile yatırımcıya ulaşması için kullanılır.
Müşteri temcilnizden daha detaylı bilgi alabilmek ve EuroFX'in avantajlarıyla bir an önce yatırım işlemlerinize başlamak için lütfen kayıt olunuz.