This post is also available in: de it nl sv

Lisans ve Regülasyon

Neden EuroFX ?
EuroFX ile neler yapabilirim?

Forex dünyasının yenilikçi ve dinamik yüzü EuroFX ile birbirinden farklı avantajlara sahipsiniz.
EuroFX ile tüm döviz çiftlerine yatırım yaparken, emita alıp-satabilir, CFD'lerde işlem yapabilirsiniz! Ayrıca kripto para işlemlerinde de 1:2 kaldıraç ve yüksek bonuslar sizleri bekliyor.
EuroFX %100 Güvenli Yatırımın Adresi Neden mi?

EuroFX, yatırımcı fonlarının maksimum güvenliğini sağlamak üzere kurulmuştur. Bu sebeple hiç bir riske izin vermeyecek şekilde lisanslandırılmış olarak siz değerli yatırımcılarımıza 7/24 hizmet vermektedir.
Tüm yatırım işlemleriniz maksimum güvenlik önlemleri ile korunmaktadır.
EuroFX yatırımcılarımızın her türlü yatırımı ve karı aynı gün içerisinde ödenmektedir.

Lisanslı Olduğumuz Ülkeler

United Kingdom

Netherlands

Austria

Germany

Sweden

Norway

Italy

Spain

Finland

 

Risk Bildirimi

Sermaye piyasalarında yapacağınız işlemler sonucunda kâr elde edebileceğiniz gibi zarar riskiniz de bulunmaktadır. EuroFX olarak işlem yapmaya karar vermeden önce yatırımcımızın piyasanın sağlayacağı avantaj ve riskleri tam olarak anlamasını sağlamak önceliğimizdir. Bu nedenle aşağıda karşılaşacağınız durumları okumanızı ve daha detaylı destek alma talebiniz olması halinde müşteri temsilcilerimizle iletişime geçmenizi öneririz.

call_split

%100 Güvenli Yatırım​

EuroFX uluslararası hizmet sağlayan ve ana önceliği teknolojik gelişim olan bir holding bünyesinde faaliyet göstermektedir. Dünya üzerinde işbirliğimiz olan bir çok teknoloji firmasıyla birlikte yatırımcılarımıza doğru fiyatların sağlanması için sistemlerimizi sürekli olarak yenilemekteyiz.
EuroFX, bünyesindeki yatırımcıların fonlarının güvenliğini sağlamak ve birlikte çalıştığı fiyat sağlayıcılara karşı da yatırımcısının yanında yer almak için birden fazla önlem alarak lisans, sigorta fonu, ayrıştırılmış banka hesapları sistemi gibi uygulamalarla hizmet vermektedir.
verified_user

EuroFX Güvencesi

Yatırımcılarımız tarafından yapılan tüm fonlamalar  yasal  bankalarda, EuroFX'in varlıklarından ve operasyonel giderler için kullandığı hesaplardan tamamen bağımsız ve ayrıştırılmış hesaplarda garanti altında tutulmaktadır.
Fiyat sağlayıcılardan kaynaklı oluşabilecek sorunlara karşı müşteri fonlarını garanti altına almak için EuroFX müşterilerine ait tüm fonlar şemsiye hesap altında sigortalanmıştır.
 
how_to_reg

Lisans ve Risk Yönetimi

Kaldıraçlı alım satım işlemlerinde tüm dünyada daha iyi ve güvenilir hizmet sunabilmek için Vanuatu ve Malta Lisansları ile yetkilendirilmiştir. Lisans bilgi ve belgeleri şeffaf bir şekilde tüm müşterilerle paylaşılmakta; denetlenebilirlik ve hesap verebilirlik öğelerine önem verilmektedir. Bu kapsamda oluşabilecek uyuşmazlıklar için tüm lisans/regülasyon bilgilerimiz açık tutulmaktadır.

Fon Güvenliği

 EuroFX yatırımcılarının kendi bünyesinde tuttuğu fonlamaları öncelikli olarak yatırımcının pozisyonu sonuçlanana kadar saklamakta ve pozisyonların kapanması sonrası kar edilmesi halinde talebe bağlı olarak müşteriye transfer etmektedir. Zarar edilmesi durumunda ise; fiyat sağlayıcı ana kuruma transfer etmektedir.